Krajalnica do chleba półautomatyczna MAJA

Uniwersalna półautomatyczna krajalnica do krojenia pieczywa zarówno w punktach sprzedaży jak i w zakładach rzemieślniczych, gdzie ilość krojonego chleba w ciągu dnia nie przekracza 1000 -1500 bochenków na 1 urządzenie. Wydajność urządzenia zależna jest ściśle od obsługującego i wynosi od 200 do 280 sztuk bochenków na godzinę. Urządzenie uruchamiane jest za pomocą drążka (dźwigni) umieszczonej z prawej strony urządzenia. Krajalnica posiada łatwy, szybki system wymiany noży oraz ich ustawiania, dzięki systemowi mocowania noży, można je odwracać góra/dół oraz przekładać z boków do środka, noże są praktycznie wykorzystane w 100%. Praca jest lekka i nie wymaga użycia dużej siły fizycznej. System sprężyn naciągowych samoczynnie reguluje nacisk na krojony chleb, tak aby nie był on gnieciony.

Mocny silnik 0,75 KW poradzi sobie z różnymi gatunkami chleba od foremkowych pełno ziarnistych, po duże chleby wiejskie , na naszej krajalnicy można również kroić bagietki, bułki, angielki.

Krajalnice są malowane proszkowo i wygrzewane w temperaturze 230 stopni . Wszystkie urządzenia sterujące maszyną są zamontowane w hermetycznych puszkach , podwójne kółka gumowane ułatwiają przemieszczanie się maszyny. Maszyna spełnia wymogi CE , co jest potwierdzone badaniami technicznymi. Nasze krajalnice Dino charakteryzują się cichą pracą i niedużymi wymiarami. Dla porównania krajalnica Dino jest mniejsza gabarytami zewnętrznymi od krajalnicy LOZAMET stąd krajalnica Dino znalazła już wielu nabywców w każdym regionie Polski . Pracują w dużych supermarketach jak i w małych sklepikach osiedlowych i piekarniach.

Tylko u nas elementy stykające się z pieczywem : blaty przedni i tylny, grzebienie i popychacz wykonane są ze stali kwasoodpornej „304” jest to stal dopuszczona do kontaktu z żywnością , często w konkurencyjnych krajalnicach jest to stal nierdzewna nie dopuszczona do kontaktu z żywnością.Maszyna spełnia wszystkie wymogi CE , każdą maszynę sprzedaje z dokumentacja techniczno-ruchową oraz deklaracją zgodności CE.

Największe zalety krajalnicy to:
– noże takie same jak w krajalnicach Jac , dostępne od ręki u kilkunastu dystrybutorów w Polsce
– cena noża 3 zł netto
– cicha praca
– nowoczesny wygląd
– regulowana siła docisku i posuwu chleba
– szybka wymiana noży

– Gwarancja 24 m-c serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Maszyna wyprodukowana w Polsce , to daje pewność że nawet po wieloletnim użytkowaniu , kupujący nie będzie miał problemu z dostępem do części zamiennych.

Model   MAJA
Moc kW 0,75
Zasilanie V 230 / 400
Wydajność w zależności od rodzaju chleba szt./h 280
Maksymalna długość chleba mm 420
Grubość kromki mm 11/12/13/15
Ilość noży tnących szt. 34
Waga kg 140
Szerokość mm 590
Długość mm 670
Wysokość mm 1200

 Galeria: