Co oferujemy ?

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja krajalnic do krojenia chleba. Ponadto współpracując z wieloma firmami z branży w Polsce i zagranicą jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu nowe oraz używane maszyny i urządzenia do piekarni oraz zapewnić Państwu profesjonalną obsługę, jak również doradztwo techniczne przy wyborze urządzeń i maszyn piekarniczych.
MAJA

MAJA

Krajalnica półautomatyczna

EKOMAT

EKOMAT

Krajalnica automatyczna

EKOMAT PLUS

EKOMAT PLUS

Krajalnica samoobsługowa

TKC-134

TKC-134

Krajalnica taśmowa

 O Firmie

O Firmie

Nasza firma powstała w 2007 roku, a początki jej działalności opierały się na osobistej pracy właściciela KRYSTIANA LEWANDOWSKIEGO i jego rodziny. Przez pierwsze lata zajmowaliśmy się sprowadzaniem i remontem używanych maszyn piekarniczych z krajów zachodnich. Odnawiając i uruchamiając te urządzenia w polskich piekarniach, poznawaliśmy ich budowę od podstaw, w ten sposób zdobywając cenna wiedzę i doświadczenie. Oprócz krajalnic do chleba, jesteśmy w stanie dostarczyć każde inne urządzenie do państwa piekarni. Duży popyt i zmieniające się potrzeby rynku sprawiły, że z czasem zaczęliśmy zajmować się również produkcją Krajalnic do chleba i sprzedażą nowych urządzeń i to właśnie ten sektor stał się obecnie dominujący w naszej działalności. Współpracując z wieloma firmami branżowymi jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalną obsługę oraz doradztwo techniczne przy wyborze urządzeń i maszyn piekarniczych. Naszym celem nadrzędnym jest dobre zdanie i zadowolenie Klientów, dlatego też działamy profesjonalnie, sprawnie i rzetelnie. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, zapoznania się z naszą ofertą oraz rozpoczęcia współpracy, która przyniesie obydwu stronom wymierne korzyści.

[Więcej...]

Opinie klientów

Nasze produkty cieszą się dużą niezawodnością przeze co nasi klienci nie muszą się martwić o ich prawidłowe działanie, a w razie nieprzewidzianych awarii, służymy profesjonalnym zapleczem technicznym.

Chciałbyś się dowiedzieć, jak możemy pomóc Twojej firmie w osiągnięciu sukcesu?

Ostatnio dodane produkty:

Kontakt